Měsíc plný čokolády, hudby, kafe a málo spánku.

Ano, čokoláda! A v mém případě hořká. :-)  Dále také hudba a káva (mě stačí malé množství) -> můj doplňovač energie. Skončil leden – první měsíc v tomto roce. Někdo si teď možná říká, co je na lednu zvláštního? Odpověď zní: zkouškové!

Poučena z minulého roku jsem se do toho opřela a šla hned na přdtermíny či první termíny zkoušek -> tedy hned v prvním týdnu v lednu, kdy ještě probíhala výuka, V některých případech se to vyplatilo. Stále se však připravuji ke zkouškám na 4 předměty – Dějiny kultury, Dějiny novověku, Dějiny skla a Němčina.

Jsem člověk, co je schopný jíst a učit se zároveň -> ano i teď doplňuji energii a cpu do sebe jablko. Problém mám ale se spaním. díky škole mám převrácený režim -> mám školu klidně do 19.30h. takže jsem aktivní tak od 16.00 h. odpoledne tak do 23.00 – 24.00h. a problém je, že usínám tak ve 2.00h. ráno – pokud si dám kafe, tak až ve 4.00h. Takže jak asi vypadá mé ráno už asi tušíte, …

Co se mi osvědčilo je hudba. Ke každému předmětu mám jinou skladbu. Pokud možno jen instrumentál a pak se mi lépe vybaví dané informace, kdykoli tu danou skladbu slyším.

Mějte se krásně  a pokud skládáte zkoušky, tak džím palce

zvr
0Shares

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *