Jak to všechno zvládnout?

Jestli jsem si v dubnu stěžovala, že kvůli hledání ubytování v Irsku mi na nic jiného nezbývá čas, tak se to s tímto obdobím (květen – červen) nedá srovnat!

Semestr mi končil 25. května. Říkala jsem si to zvládnu – mám na to měsíc… I když jsem šla na některé zkoušky už v předtermínu, nebylo mi to nic platné, púřotože 30. června jdu ještě na zkoušku…omyl – na poslední zkoušku, tedy test, jdu ještě 12. července! – což je 3 dny před odjezdem! Je to můj poslední pokus, jinak si to příští rok “zopáknu” a to mě asi klepne

A do toho s babí balím kufr a příruční zavazadlo a zoufale se snažíme “nepřepálit” povolený váhový limit mých aerolinek (ano, tu pumpičku a lepení na kola fakt potřebuji. Pro vozíčkáře naprostá nezbytnost. ). Tento týden jsem pořizovala váhu na zavazadla. Kufr má mít 20 kg a příruční zavazadlo ( v mém případě batoh) 7 kg – už jen notebook má 4 kg.

Učím se v knihovně, na studovně ve škole (jsem schopná číst knihu i v autobuse ), ale doma jen večer. Jelikož je potřeba zařídit spoustu věcí před odjezdem – jako třeba placení účtů, zajištění léků (jak na cestu, tak domů) , či prostě si jen odpočinout s babí a dát si společně kafe.

8 thoughts on “Jak to všechno zvládnout?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *