Srpnové výročí

Ano, vím, že už je září, ale přesto bych se ráda vrátila k srpnu. Přiznám se, že jsem velmi dlouho přemýšlela, zda vydat zrovna tento článek. Pootvírám totiž pomyslná dvířka do svého soukromí…

V srpnu jsem slavila výročí s moji babičkou. Máme výročí 30 let, kdy žijeme spolu.

Už od ledna tohoto roku jsem se snažila vymyslet něco, co by nám připomnělo tuto událost. Bohužel nevím a nepovedlo se mi to vypátrat – přesný den výročí.

Někdy v dubnu jsem viděla na Facebooku či Instagramu soutěž o plecháčky od firmy @eagles-shop. Plecháček jsem nevyhrála, ale mrkla jsem na jejich profil a web a v hlavě se začal rodit nápad. Tato firma totiž nabízí i vytvoření plecháčku na přání

Váhala jsem ještě tak 2 dny a pak jsem se odhodlala a firmu oslovila. Trefila jsem se zrovna do období Velikonoc. Po svátcích jsme s velmi molou paní začala řešit můj návrh a představy.

Doladit návrh trvalo celkem 2 dny, většinou o přestávkách ve škole (ok, někdy i o těch hodinách ) a paní měla se mnou svatou trpělivost.

Plecháčky nám udělaly velikou radost. a pokud vás hrnečky zaujali, nevájete firmičku kontaktovat. Třeba si vyberete z již hotových návrhů v jejich záložce Plecháčky.

Zdroj: @eagles-shop

Jestli se vám článek líbil, budu ráda za sdílení či zpětnou vazbu, ať v komentářích či pomocí “smajlíků”. Články můžete odebírat také díky odběru novinek (v pravém panelu), kde vyplníte svůj e-mail.

zvr
0Shares

Počet komentářů: 3

 1. Tereza Outcry says:

  30 let a škola? To budeš asi paní učitelka, že? Gratuluji k výročí, vím, jak je čas s prarodiči vzácný, protože ho není tolik, kolik bychom si přáli. Tak vám, Tobě i babičce, přeji, aby těch společně strávených let bylo ještě jednou tolik!

  • Janina says:

   Kdepak učitelka. 🙂 Pracuji v knihovně (už 8. rokem), takže knihovnice. Teď jsem poslední rok na VŠ obor Kulturně historická a muzeologická studia.

   Moc děkujeme 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *